Neem contact op: 0577-401971Help mij!
Coronabeleid | Onze dienstverlening als gevolg van de overheidsmaatregelen

Coronabeleid | Onze dienstverlening als gevolg van de overheidsmaatregelen

Wij blijven bereikbaar voor u!

Het coronavirus breidt zich steeds verder uit. Ook wij als MGS Automatisering hebben daarom maatregelen genomen. Niet alleen om de risico’s voor ons bedrijf, onze collega’s en hun omgeving te beperken. Maar ook zodat wij u kunnen blijven helpen! Onze dienstverlening is namelijk belangrijk voor uw bedrijfsvoering en informatie voorziening.
 

Het MGS team.
Welke maatregelen nemen wij voorlopig tot 15 April 2020?
 
Volledige inzet voor u als klant.
 
  • We houden ons uiteraard aan de richtlijnen van het RIVM en de overheid.
  • Onze medewerkers werken daarom, als dat kan, vanuit huis.
  • Zij zijn telefonisch en via e-mail goed bereikbaar.
  • We kunnen digitaal en op afstand voor u blijven werken.
  • Als wij u op afstand niet kunnen helpen en het is noodzakelijk voor uw bedrijfsvoering, zullen wij ter plekke onze werkzaamheden komen uitvoeren.
  • Wij kunnen te allen tijde nieuwe en vervangende apparatuur leveren.
  • Bezoek aan MGS Automatisering is alleen mogelijk op afspraak.
  • Wij blijven ons voor de volle 100% voor u inzetten.

Hoe kunt u ons bereiken?
Is het geen spoed? Dan kunt u het beste via e-mail contact met ons opnemen. Omdat onze collega’s deels vanuit huis werken, kunnen de telefonische wachttijden langer zijn dan normaal. Bij spoed kunt u ons natuurlijk gewoon bellen.

Telefoon: 0577-401971

 

Emailadressen
Algemeen: info@mgsweb.nl (Voor alles)
Doretha Davelaar: administratie@mgsweb.nl (Administratieve vragen en opmerkingen)
Lisa Mulder: lisa@mgsweb.nl (Voor alles)
Neeltje Hop: neeltje@mgsweb.nl (Facturering)
Hans van het Goor: hans@mgsweb.nl (Website’s en softwareontwikkeling)
Jarno Postma: jarno@mgsweb.nl (Technische ondersteuning)
Jordi van de Kolk: jordi@mgsweb.nl (Technische ondersteuning)
André Hop: andre@mgsweb.nl (Technische ondersteuning)
Dennis Hoenderop: dennis@mgsweb.nl (Technische ondersteuning)
Marcel Hoenderop: marcel@mgsweb.nl (Technische ondersteuning)

CONTACTGEGEVENS

MGS Automatisering
Paleisweg 205
3852 NN  Ermelo
(nabij het Uddelermeer)

0577 40 19 71
info@mgsweb.nl

OPENINGSTIJDEN

* Klik hier voor het CORONABELEID van MGS Automatisering! *  > verlengd tot na 15 april!

Van maandag t/m vrijdag zijn wij telefonisch en per e-mail geopend van 8.00 - 12.00 en van 13.00 - 17.00 uur.

BEZOEK OP LOCATIE ALLEEN OP AFSPRAAK!

Op zaterdag zijn wij alleen op afspraak geopend.

Op zondag zijn wij gesloten.

OVER MGS

De computerwinkel in de buurt van Uddel, temidden van de prachtige Veluwse bossen.

Wij bieden op ICT vlak, bijna iedere dienst en ieder product aan.